A A A

Uudised

PRESSITEADE
11.10.2016


Eesti Pimemassööride ühing avas kaks uut massaažikabinetti

2013. aastal avatud Eesti Pimemassööride Ühing avas “Ma armastan aidata” annetuskeskkonna toel kaks uut massaažiruumi.

Keskuse kaks uut massaažikabinetti võimaldavad selle aasta sügisest vastu võtta rohkem kliente ja pakkuda tööd rohkematele pimemassööridele. Keskuses töötava 23 pimemassööri kasutuses on nüüd kokku 6 massaažikabinetti. Laienemisprojekti kogumaksumus oli 20 000 eurot, millest Heateo Sihtasutuse ja Swedbanki loodud annetuskeskkonna toel koguti üle 4000 euro.

Massaažikeskuse juhataja Janne Jerva sõnul ei ole kogu keskus veel päris valmis, sest vahetamist vajavab ka kabinettide ees olev valgustus, juurde oleks tarvis uusi massaažilaudu ning paigutada keskusele uus tuletõkkeuks.  Nende tegevuste kogumaksumus on 9000 eurot, mida  saab toetada ka http://www.armastanaidata.ee

15. oktoobril rahvusvahelisel „Valge Kepi Päeval“ kutsub Eesti Pimemassööride Ühing  kõiki huvilisi oma Keskusesse aadressil Tondi 8a tervisepäevale.  Tervisepäeval tutvustatakse erinevaid massaažiliike,  saab osaleda hiina võimlemise tunnis ja  proovida jalamassaaži aparaatide massaaži, saab head nõu toidulisandite ja vitamiinide kohta ning teha tervisemõõtmisi, tutvuda   „MERSEA“ kosmeetika ja massaažiõlidega ning Chemi Pharmi kodukeemiaga. Lisaks saab uudistada ka uutes massaažikabinettides.

Rohkem infot tervisepäeva kohta http://www.pimemassoorid.ee

EPMÜ toetab nägemispuudega inimesi massööri elukutse omandamisel ning sel erialal töötamisel. Korraldame massaaži alg- ja täiendkoolitusi, pakume toetatud töötamise võimalust EPMÜ Massaažikeskuses aadressil Tondi 8a Tallinnas, reklaamime ja vahendame pimemassööride teenust teistele organisatsioonidele ning pakume erinevaid töötamist toetavaid teenuseid. Järjest populaarsemaks muutub pimemassööri kutsumine asutusse kohapeale.

1999. aasta veebruaris nägemispuudega inimeste endi algatusel loodud organisatsioon koondab pimemassööre üle Eesti. Hetkel kuulub ühendusse 89 pimemassööri
Eesti Pimemassööride Ühingu tegevust on toetanud Tallinna Sotsiaal-ja Tervishoiuamet, Hasartmängumaksu nõukogu, Eesti-Šveitsi koostööprogramm Vabaühenduste Fond ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Olympic-Online ja Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik ning Swedbank.

Eesti Pimemassööride Ühing tänab kõiki seniseid toetajaid ja koostööpartnereid!

Toetades Eesti Pimemassööride Ühingut aitate suurendada pimemassööride töötamise võimalusi ja loote paljudele tänulikele klientidele võimaluse lõõgastumiseks ning tervise taastamiseks!

Lisainfo:
Janne Jerva
Eesti Pimemassööride Ühingu Koolitus-ja Massaažikeskuse juhataja
telefon 55 75 310
e-post info@pimemassoorid.ee
www.pimemassoorid.ee  • Eesti Pimemassööride Ühing
  • Tondi 8a, 11313 Tallinn
  • E-mail: info(ät)pimemassoorid.ee
  • Telefon: +372 55 75 310